Середа, 27 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях комісія перевірятиме якість робіт із прокладання інженерних мереж на вулиці Хмельницького

За дорученням міського голови Олексія Каспрука створено робочу комісію, яка до 15 червня перевірить якість робіт із прокладання зливової мереж та капітального ремонту каналізаційної мережі, що виконувало ТОВ ТД « Укрвторресурс».

Комісію очолив заступник міського голови Георгій Леонтій.

До її складу увійшли фахівці відділів технічного нагляду департаментів ЖКГ, містобудівного комплексу та земельних відносин, відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради, КП «МіськШЕП», КП «Чернівціводоканал» та представник проектувальника. Комісія проводить свою роботу у співпраці з членами вуличного комітету.

Ведучого спеціаліста технічного нагляду департаменту ЖКГ Володимира Танюка, який здійснював нагляд за зазначеними роботами, що виконувало ТОВ « Укрвторресурс» на вулиці Б.Хмельницького , відсторонено від виконання посадових обов’язків до отримання висновків комісії.

Відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради отримав доручення здійснити перевірку усієї документації на цей вид робіт, в тому числі актів виконаних робіт, актів виконання скритих робіт, дефектних актів, платіжних документів тощо.

12-13 червня представники генерального підрядчика КП «МіськШЕП» під час підготовчих робіт для облаштування дорожнього покриття і приймання зливової мережі виявили скриті дефекти у роботах, виконаних ТОВ ТД «Укрвторресурс». Спільно з представниками вуличного комітету складено дефектні акти. 13 червня на місці події робочу нараду за участю представників вуличного комітету провів міський голова Олексій Каспрук.

« Роботи на цій вулиці знаходяться під особливим контролем. Жодні недоліки ніхто покривати не буде. Винні будуть притягнуті до відповідальності. Якщо комісія виявить серйозні порушення з боку виконавця робіт, які розцінюються, як зловживання, звернуся до правоохоронних органів для порушення кримінального провадження. Контроль за ефективним використанням бюджетних коштів буде суровим, а посадовці нестимуть персональну відповідальність за допущені помилки. Жодних поступок у цьому нікому не буде », – заявив Олексій Каспрук.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення