Неділя, 27 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Міська рада через суд хоче стягнути борги з "олігарха" Чинуша

Чернівецька міська рада проводить роботу щодо стягнення заборгованості перед бюджетом міста з юридичних осіб.

21 березня ратуша подала позов до Господарського суду Чернівецької області щодо стягнення з ТОВ "Бізнес-центр "Буковинський" заборгованості в сумі 360 937,54 грн. згідно договору купівлі-продажу земельної ділянки.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

"Крім того, 03.04.2014 Чернівецькою міською радою до Господарського суду Чернівецької області поданий позов щодо стягнення з ТОВ "Бізнес-центр "Буковинський" заборгованості в сумі 293 968,12 грн. згідно договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Чернівців.

Вказані справи станом на 25.04.2014 знаходяться на розгляді в суді. З метою захисту інтересів держави, в особі територіальної громади міста Чернівців, у судовий розгляд справ, на стороні Чернівецької міської ради, вступила прокуратура міста Чернівців.

Судові засідання щодо розгляду означених справ двічі переносились на інший день, у зв’язку з неявкою представника ТОВ "Бізнес-центр "Буковинський", що свідчить про свідоме затягування судового процесу зі сторони останнього. Зокрема, наступні судові засідання відбудуться 06.05.2014 та 13.05.2014.

Чернівецька міська рада вживає заходів щодо стягнення заборгованості з юридичних осіб перед бюджетом міста й шляхом звернення до органів державної виконавчої служби.

Так, 19.03.2014 Чернівецька міська рада звернулась до Відділу державної виконавчої служби Шевченківського району м. Чернівців щодо вжиття заходів примусового виконання судових рішень, зокрема, шляхом накладення арешту на кошти та інші цінності ППБК "Промбудінвест". Заборгованість перед бюджетом міста за придбані земельні ділянки станом на 05.04.2014, яких становить 138 113,10 грн., з урахуванням графіку розстрочки платежів. Загальна ж сума боргу ППБК "Промбудінвест" перед бюджетом міста Чернівців дорівнює 1 165 682,36 грн", - йдеться у повідомленні ратуші.

Як відомо, ТОВ "Бізнес-центр "Буковинський"належить депутатові міської ради від "Нашої України" Валерію Чинушу.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення