Вівторок, 06 червня 2023p.

Кінотеатри

Щорічно, в останню неділю травня, в смт. Путила, Чернівецької обл., проводиться свято «Вихід на полонину» або «Полонинська ватра».

Цього року, на селищному стадіоні «Карпати» відбувся 49-ий вихід на полонину, участь у якому традиційно взяли народні та художні колективи, аматори художньої самодіяльності, майстри виробів декоративно-прикладного образотворчого і ужиткового мистецтва, керівництво району та області. Після офіційного відкриття та промови губернатора краю - Михайла Папієва, відбулося обрання ватага та вшанування працьовитих ґаздів краю.
Сюрпризом став виступ народної артистки України Руслани Лижичко, яка заворожила та завела своїми піснями усіх глядачів, «літала» по полю на коні, заводила хороводи та зупинила дощ, який до того періодично поливав Путилу. Ще ненадовго продовжилися виступи...
Оцінка: 2.9 (541 Оцінок)
Дата завантаження: 02.06.2012 p.
Категорія: Буковина

Коментарі:


Оцінити коментар! -1 Воха
Коза недодрана!!! Із-за неї, її смердючих роликів мій син чуть не завалив сесію-він мусив брати участь у придуркуватих вибриках цієї...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 jurko
воха ти во[цензура]
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення