Четвер, 24 вересня 2020p.
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Російська армія та ФСБ готується до вторгнення?

Російська армія та ФСБ готується до вторгнення? 6 року, 5 міс. тому #377

87099.jpg

Російська армія та спецпідрозділи ФСБ готують вивід військової техніки з Криму на материкову частину України.

"Росія готується до повномасштабного наступу, окупації інших територій. Особисто я не раджу сіяти паніку серед політиків, а зважено оцінити ситуацію, і всі військові та дипломатичні резерви направити в Херсонську, Миколаївську та Одеську області для посилення позицій офіційного Києва. Важливо невідкладно провести ревізію залізних шляхів, та заблокувати сполучення АР Крим - материк. Військова техніка РФ наразі вантажиться на спецпотяги, і можна спрогнозувати, що південна залізниця буде взята сьогодні під контроль ФСБ. Донецьк, Луганськ та Харків - в регіоні буде введено Надзвичайний Стан, як я і прогнозував сьогодні вдень. На мій погляд, те що відбувається на місті - відволікання центру від епіцентру, де і має статися вхід Росії в Україну", - повідомив він.

Нусс вважає, що метою активності військ та можливе захоплення територій є зрив виборчої кампанії президента України.

"Очевидно, найголовнішою метою Кремля є не окупація території, а не допустити проведення демократичних виборів президента 25 травня шляхом воєнних дій. Є підозра, що інтервенція відбувається за тісною співпрацею з деякими керівниками нашої країни.

Нагадаю, фракція "Батьківщина" та її лідер незацікавлені в проведені виборів президента, адже ймовірно вже у першому турі Ю.Тимошенко зійде з перегонів. Пролонгація дати виборів на грудень 2014 - можливість для влади покращити рейтинговий стан свого лідера" - підкреслив Павло Нусс.
  • Сторінка:
  • 1

Загрузка...

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення