Понеділок, 01 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чия Батьківщина на Буковині

Автор: Артур Чаговець Неділя (22.10.2017p.) 1483 0

По різним даним на Буковині не менше 100 000 українців мають «додаткове» громадянство Румунії. Це майже кожен дев`ятий місцевий житель

«Двомовне питання», яке плекалось на Буковині, чекало свого часу. Сьогодні маємо, де-факто, повзучий сепаратизм на Західному кордоні. Приводом стали «освітні» законопроекти, але насправді  - це бомба сповільненої дії, яка роками «тікає» біля нас.

З часів проголошення Незалежності, Україна мала судові тяжби за острів Зміїний. В 2009-му році Київ програв цей територіальний спір, хоча обидві сторони говорили про задоволення рішенням міжнародних інстанцій, із загальної площі шлейфу у 12 тисяч квадратних кілометрів, Румунія фактично отримала 9, 7 тис. кв. км.

Водночас, подвійне громадянство та румунський паспорт на Буковині не диковина. За невелику суму до $700 фактично офіційно можна отримати «червоний» паспорт  – зручний, як для подорожі, так і для роботи чи бізнесу.

Згадайте Крим…В якому ще до анексії, Росія роздавала свої паспорти. Чи можна уявити собі, що сьогодні, вже маючи приклад, до чого призводять такі рішення, ми закриваємо очі на те, що робиться в нас «під носом»?

Але головне, що грішать не тільки рядові громадяни, хоча мали б суворо каратися. Але хто будуть «судді», якщо влада прикриває цей бізнес і сама має в кишені не тільки «синій» вітчизняний документ? Як чинити опір та захищати Батьківщину, коли «Батьківщина» (а, можливо, й інші політичні окозамилювателі!) проводить по своїм спискам людей з подвійним громадянством? 

Голова фракції «Батьківщина» в облраді  Альона Гливко, екс-голова Герцаївської райради, а тепер голова фракції ВО «Батьківщина» Петро Георгіу  - присягали на вірність Румунії. За даними журналістів подвійне громадянство мають також найближчі помічники голови партії та голови облради Івана Мунтяна, члени бюро обкому ВО «Батьківщина». Що вони всі роблять у владі України? Куди дивиться Юлія Тимошенко, розповідаючи про «єдину країну», патріотизм та неприпустимість подвійного громадянства? Який фронт вона готує справжнім патріотам Буковини? 

Опубліковано в розділі:
0 голоси (ів)
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення