Понеділок, 05 грудня 2022p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

Чи потрібно нам таке ЄВРО?

Автор: Administrator Понеділок (07.05.2012p.) 9006 8
Будь-яка міжнародна подія, яка відбувається в країні є гордістю для держави та відіграє чимале значення в розвитку країни. Згадую, які емоції переповнювали мене, коли Україну разом з Польщею обрали господарями чемпіонату. Оскільки думалося, що проведення ЄВРО наблизить Україну до Європи, спростить процедуру отримання шенгенських віз. Хоча б на період проведення чемпіонату з футболу. Сьогодні на жаль, ця подія, втратила такі надії для європейських українців. Прикро, що невинні люди стали заручниками міжнародно-політичного конфлікту між українською владою та західними країнами. Від якого страждають невинні люди. Знову відновилися складності в отриманні віз, в перетині кордону до цих країн і т.д. Чи хотіли ми такого свята? Ні. Хочу сказати спасибі - владі України, яка на підготовку до ЄВРО витрачає величезні кошти. Найбільш мене обурило, коли на придбання одного потягу влада витратила кілька десятків (40)! мільйонів ЄВРО. Це небачена сума для такої покупки. І де тут економія коштів в кризовий період? Невже ми така багата країна, щоб купувати так дорого? Невже не можна було б придбати вживані потяги і в доброму стані? Якби це були їхні кровно-зароблені кошти, то вони (влада) б так не витрачались. А більш цінували кожну копійку. Це тільки те, про що відомо. А скільки таких коштів розтрачено безвідома? Чи мали вони права витрачати, такі суми, тим більше, що влада постійно говорить про економію в країні. Скоротили виплати чорнобильцям, афганцям Що це за подвійні стандарти? Хто і коли нестиме за це серйозну відповідальність? І зрештою, кому потрібно таке ЄВРО? Певно, що не нам з вами - простим людям. Я не проти ЄВРО. Тим більше, що обожнюю футбол. Але я проти, щоб так безголово, несерйозно витрачались кошти.
Опубліковано в розділі:
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі


Оцінити коментар! +2 Ірина Григоращук
Найсумніше, що пересічному країнцеві з таким підходом влади до питання і дійсно вже не хочеться ніякого Євро. Виникає дилема - з одного боку пишаєшся, що ми отримали такий шанс - провести Євро - 2012, а з іншого боку розумієш, яка це чергова фінансова "оборудка" для влади та чиновників, у яких патріотизм присутній тільки на словах :(
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 патріот
непотрібно, фудбол це просто гра...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 student
Януковича на нари, тоді підем на пари
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Марина
:D :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Тетяна Гудима
Цікава подія Євро-2012, але на мою думку наших політикив трохи заносить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Ігор Соломон
Я вважаю, що Україні футбольний чемпіонат дуже потрібний і справа тут не у величезних сумах, які були витрачені на підготовку до ЄВРО. Безперечно немалі суми пішли в кармани чиновників, але за період підготовки солідно покращилась інфраструктура, щоправда тільки в деяких містах. Але сучасні аеропорти, термінали, готелі і навіть стадіони навряд чи ми б побачили без ЄВРО. Треба ще буде з часом оцінити позитивний вплив майбутніх туристів на економіку. Тому однозначно, ЄВРО навіть таке дороге, надзвичайно потрібне Україні і з часом ми зможемо побачити та відчути цей позитив.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Нікола
Не знаючи кандидатів, як від "опозиції" так і від ПР, рановато робити якісь прогнози. В загальному, приймаючи до уваги напрацьований електорат, по мажоритарці можна спрогнозувати 50 на 5о і ніяк інше. По загальнодержавн ому , ось де непередбачувані сть, можливо й з сюрпризом. Хтось по комусь ударить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Foros
Футбол з політикою я не рекомендував би змішувати. Це різні речі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення